Partij · 26 zetels
Democraten 66 (D66): Aanwezigheid
Aanwezigheid
Wie op de presentielijst stond bij de opening van de plenaire vergadering, van 12 november 2025 tot en met 5 november 2026Presentie van D66, gewogen naar zetels97% t/m 5 nov 20262.630 van 2.704 lid-dagen op de presentielijst · 26 zetels · 106 vergaderdagen
Kamerleden van D66
Meest aanwezig eerst, zoals in het klassement van alle KamerledenSchuif de tabel opzij voor alle kolommen.
| Plaats | Kamerlid | Aanwezig | Dagen | Hoofdelijke stemmingen niet deelgenomen |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heera Dijk | 100% | 104 van 104 | 0 van 52 |
| 1 | Wieke Paulusma | 100% | 104 van 104 | 6 van 52 |
| 1 | Jan Schoonis | 100% | 104 van 104 | 0 van 52 |
| 1 | Joost Sneller | 100% | 104 van 104 | 0 van 52 |
| 1 | Marieke Vellinga-Beemsterboer | 100% | 104 van 104 | 0 van 52 |
| 1 | Marc Vervuurt | 100% | 104 van 104 | 0 van 52 |
| 1 | Nathalie van Berkeltot en met 16 feb 2026 | 100% | 32 van 32 | 0 van 10 |
| 8 | Robert van Asten | 99,0% | 103 van 104 | 0 van 52 |
| 8 | Anouschka Biekman | 99,0% | 103 van 104 | 0 van 52 |
| 8 | Henk-Jan Oosterhuis | 99,0% | 103 van 104 | 0 van 52 |
| 11 | Robin van Leijensinds 25 feb 2026 | 98,6% | 71 van 72 | 0 van 42 |
| 12 | Sarah El Boujdaini | 98,1% | 102 van 104 | 4 van 52 |
| 12 | Dion Huidekooper | 98,1% | 102 van 104 | 0 van 52 |
| 12 | Ulaş Köse | 98,1% | 102 van 104 | 0 van 52 |
| 12 | Jan Paternotte | 98,1% | 102 van 104 | 4 van 52 |
| 12 | Anne-Marijke Podt | 98,1% | 102 van 104 | 0 van 52 |
| 17 | Felix Klos | 97,1% | 101 van 104 | 1 van 52 |
| 17 | Stephan Neijenhuis | 97,1% | 101 van 104 | 0 van 52 |
| 17 | Marijke Synhaeve | 97,1% | 101 van 104 | 0 van 52 |
| 20 | Ilana Rooderkerk | 96,2% | 100 van 104 | 0 van 52 |
| 20 | Hanneke van der Werf | 96,2% | 100 van 104 | 2 van 52 |
| 22 | Mahjoub Mathloutisinds 25 feb 2026 | 95,8% | 69 van 72 | 0 van 42 |
| 23 | Renilde Huizenga | 95,2% | 99 van 104 | 0 van 52 |
| 24 | Mpanzu Bamenga | 94,2% | 98 van 104 | 2 van 52 |
| 25 | Fatimazhra Belhirch | 93,3% | 97 van 104 | 3 van 52 |
| 26 | Ouafa Oualhadj | 92,3% | 96 van 104 | 0 van 52 |
| 27 | Michelle Jagtenbergsinds 25 feb 2026 | 91,7% | 66 van 72 | 0 van 42 |
| 28 | Hans Vijlbrieftot en met 22 feb 2026 | 90,6% | 29 van 32 | 0 van 10 |
| 29 | Rob Jettentot en met 22 feb 2026 | 84,4% | 27 van 32 | 2 van 10 |
- Eén meting per dag: de presentielijst die bij de opening van elke plenaire vergadering in het verslag staat. Wie later kwam of eerder wegging, staat erop zoals bij de opening.
- De reden van afwezigheid staat niet in de gegevens. Ziekte, verlof, een werkbezoek of ander Kamerwerk telt ook als niet op de lijst. Was een lid tijdelijk vervangen, dan telt die periode niet mee: het lid had toen geen zetel.
- De verslagen kunnen nog worden gecorrigeerd. Van 18 van de 106 vergaderdagen is het verslag nog niet gecorrigeerd.
- Een lid telt alleen de vergaderdagen waarop het een zetel had. Wie minder dan 5 vergaderdagen Kamerlid was, staat niet in de rangorde. Gelijke percentages krijgen dezelfde plaats; bij een gelijke stand staat eerst wie meer vergaderdagen een zetel had. De rangorde is dezelfde als in het klassement van alle Kamerleden.
- De presentie van de fractie is het aantal lid-dagen op de lijst gedeeld door alle lid-dagen met een zetel. Een lid-dag is één lid op één vergaderdag, dus elke zetel telt even zwaar.
- Hoofdelijke stemmingen zijn een aparte telling (52 in deze periode). Niet deelnemen aan een stemming is iets anders dan afwezig zijn.
- Meer uitleg staat bij Hoe werkt deze site.