Partij · 18 zetels
Christen-Democratisch Appèl (CDA): Aanwezigheid
Aanwezigheid
Wie op de presentielijst stond bij de opening van de plenaire vergadering, van 12 november 2025 tot en met 5 november 2026Presentie van CDA, gewogen naar zetels98% t/m 5 nov 20261.830 van 1.872 lid-dagen op de presentielijst · 18 zetels · 106 vergaderdagen
Kamerleden van CDA
Meest aanwezig eerst, zoals in het klassement van alle KamerledenSchuif de tabel opzij voor alle kolommen.
| Plaats | Kamerlid | Aanwezig | Dagen | Hoofdelijke stemmingen niet deelgenomen |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luciënne Boelsma-Hoekstra | 100% | 104 van 104 | 0 van 52 |
| 1 | Inge van Dijk | 100% | 104 van 104 | 0 van 52 |
| 1 | Bart van den Brinktot en met 22 feb 2026 | 100% | 32 van 32 | 0 van 10 |
| 4 | Sarath Hamstra | 99,0% | 103 van 104 | 0 van 52 |
| 4 | Henk Jumelet | 99,0% | 103 van 104 | 2 van 52 |
| 4 | Eveline Tijmstra | 99,0% | 103 van 104 | 0 van 52 |
| 7 | Joris Lohmansinds 25 feb 2026 | 98,6% | 71 van 72 | 0 van 42 |
| 8 | Judith Bühler | 98,1% | 102 van 104 | 0 van 52 |
| 8 | Jan Arie Koorevaar | 98,1% | 102 van 104 | 0 van 52 |
| 8 | Hanneke Steen | 98,1% | 102 van 104 | 0 van 52 |
| 8 | Jantine Zwinkels | 98,1% | 102 van 104 | 1 van 52 |
| 12 | Elles van Ark | 97,1% | 101 van 104 | 1 van 52 |
| 12 | Etkin Armut | 97,1% | 101 van 104 | 0 van 52 |
| 12 | Henri Bontenbal | 97,1% | 101 van 104 | 1 van 52 |
| 12 | Tijs van den Brink | 97,1% | 101 van 104 | 3 van 52 |
| 16 | Derk Boswijktot en met 22 feb 2026 | 96,9% | 31 van 32 | 2 van 10 |
| 17 | Maes van Lanschot | 96,2% | 100 van 104 | 0 van 52 |
| 17 | Jeltje Straatman | 96,2% | 100 van 104 | 2 van 52 |
| 19 | Harmen Krul | 95,2% | 99 van 104 | 1 van 52 |
| 20 | André Poortmansinds 25 feb 2026 | 94,4% | 68 van 72 | 0 van 42 |
- Eén meting per dag: de presentielijst die bij de opening van elke plenaire vergadering in het verslag staat. Wie later kwam of eerder wegging, staat erop zoals bij de opening.
- De reden van afwezigheid staat niet in de gegevens. Ziekte, verlof, een werkbezoek of ander Kamerwerk telt ook als niet op de lijst. Was een lid tijdelijk vervangen, dan telt die periode niet mee: het lid had toen geen zetel.
- De verslagen kunnen nog worden gecorrigeerd. Van 18 van de 106 vergaderdagen is het verslag nog niet gecorrigeerd.
- Een lid telt alleen de vergaderdagen waarop het een zetel had. Wie minder dan 5 vergaderdagen Kamerlid was, staat niet in de rangorde. Gelijke percentages krijgen dezelfde plaats; bij een gelijke stand staat eerst wie meer vergaderdagen een zetel had. De rangorde is dezelfde als in het klassement van alle Kamerleden.
- De presentie van de fractie is het aantal lid-dagen op de lijst gedeeld door alle lid-dagen met een zetel. Een lid-dag is één lid op één vergaderdag, dus elke zetel telt even zwaar.
- Hoofdelijke stemmingen zijn een aparte telling (52 in deze periode). Niet deelnemen aan een stemming is iets anders dan afwezig zijn.
- Meer uitleg staat bij Hoe werkt deze site.